nabór nowe grupy

Dzień Otwarty 19.03.2016 godz. 12.30 – 14.30

Posted on 14 marca 2016 · Posted in Aktualności

Klub UKS Pogoń Józefów ogłasza nabór do sekcji piłki nożnej.

 

Zapraszamy na zajęcia wszystkich chętnych od 6 do 18  roku życia:

-uczniów szkół średnich (mieszkańców gminy Nieporęt) – nowa grupa

-uczniów gimnazjum (mieszkańców gminy Nieporęt) – nowa grupa

-uczniów szkoły podstawowej – nabór uzupełniający

Naszym celem jest zorganizowanie zajęć dla uczniów gimnazjum i szkół średnich. Zapraszamy tych, którzy trenują w innych Klubach ale również wszystkich, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z piłką nożną.

Prowadzimy  zajęcia poprawiające  technikę , motorykę,  szybkość w systemie Coerver Coaching. System ten jest uważany za najskuteczniejszą na świecie metodę na poprawę przygotowania indywidualnego piłkarza. Z Coerver Coaching Polska współpracujemy od wielu lat a w naszym Klubie zajęcia prowadzone są przez trenerów szkolonych bezpośrednio w Coerver Coaching.

Dla tych, którym zależy głównie na konsolidacji i zabawie mamy ofertę zorganizowanych, systematycznych zajęć. Planujemy rozgrywanie meczów z innymi sołectwami, organizację turniejów lub swego rodzaju Ligi Sołectw.

Poza naborem do nowych grup, zapraszany uczniów szkół podstawowych na zajęcia do istniejących już drużyn. W naszym Klubie nie prowadzimy selekcji. Jedyną formą selekcji jest przyporządkowanie zawodnika do grupy o podobnych umiejętnościach.

Zapraszamy wszystkich na Dzień Otwarty w dniu 19.03 1016 r (sobota) na obiekt Orlik 2012 w Józefowie (przy Szkole Podstawowej im. Wandy Chotomskiej) w godz.12:30-14:30.

Kontakt 502 204 600 – Maciej Smolarczyk.

 

W realizacji zadań piłkarskich finansowo wspiera nas Urząd Gminy Nieporęt.